Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Rogienicach

W niedzielę o godz. 10.30 w miejscowości Rogienice pod Łomżą kierujący pojazdem marki Fiat 126p. na skręcie drogi uderzył w przydrożny słupek. Samochodem jechało 4 młodych ludzi, wszyscy trafili do łomżyńskiego szpitala z potłuczeniami. Pobrano krew na badanie zawartości alkoholu.

Prezentowane zdjęcie jest pierwszym na portalu 4lomza.pl wykonanym przez obserwatowa wypadku telefonem komórkowym. Jest nim Pan Grzegorz Jarnicki, a wykonał to telefonem Samsung D600.
210510110729.png
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę