Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Uwaga na oszustów

Jak bardzo kosztowna może być łatwowierność przekonał się jeden z mieszkańców Łomży, który za 9 tys 400 zł kupił garść jednopensówek. Mężczyzna nie zaufał super okazji kupienia złotych monet, ale uległ gdy o pożyczkę na ich zakup poprosił go inny obcy mężczyzna... Policjanci podkreślają, że to stary chwyt złodziei działających w parach...

Łomżanin w jednym z banków wypłacił pieniądze przeznaczone na zakup samochodu. Gdy wyszedł z banku podszedł do niego nieznajomy mężczyzna i zaproponował kupno o okazyjnej cenie złotych monet... Oferta nie wzbudziła zainteresowania, i wówczas pojawił się drugi mężczyzna, którego oferta kupna monet bardzo zainteresowała. Mężczyzna ten niestety nie miał przy sobie wystarczającej ilości gotówki... powiedział, że jest stomatologiem i że, chciałby pożyczyć na chwilkę pieniądze na zakup złotych monet, bo drugi raz taka okazja może się nie trafić... Jako zastaw zaproponował zostawienie tych kupionych monet... Łomżanin uwierzył i przekazał nieznajomemu 9400 złotych. Od tamtej pory już go więcej nie zobaczył... Pozostały mu tylko „złote” jednopensówki, które okazały się zwykłymi monetami wartymi co najwyżej kilka złotych.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę