Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Pirat drogowy

Pijany 29-latek, jadący ładą, potrącił 30-letnią kobietę i próbował uciec z miejsca wypadku, nie pomagając rannej. Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po północy w Nowogrodzie na ul. Łomżyńskiej. Kobieta ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala.

Tuż po wypadku pirata drogowego zatrzymali policjanci. 29-latek miał 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Od razu stracił prawo jazdy. Wkrótce stanie przed sądem. Za jazdę po pijanemu, spowodowanie wypadku i ucieczkę grozi mu nawet do 12 lat więzienia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę