Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.interia.pl

Policjant złodziejem

28-letni policjant z Grajewa został zatrzymany w jednym z białostockich hipermarketów, gdy próbował ukraść kilka sztuk odzieży, m.in. koszulki jednego ze znanych producentów odzieży sportowej. Czeka go proces i dyscyplinarne usunięcie z policji.

Jak poinformował w poniedziałek rzecznik podlaskiej policji Jacek Dobrzyński, policjant został zatrzymany w niedzielę wieczorem przez sklepową ochronę, gdy na sobie próbował wynieść ze sklepu spodnie i dwie koszulki, o łącznej wartości 380 zł.

Policja nie podaje, w jaki sposób ochrona odkryła próbę kradzieży, np. czy wykryto ją poprzez system telewizji przemysłowej w sklepie.

Funkcjonariusz, w stopniu posterunkowego, pracował w grajewskiej komendzie policji od półtora roku.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę