Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Dyplom od marszałka, wyprawka od wojewody

Tradycyjnie 1 maja będzie hucznie świętowany przez przedstawicieli lewicowych władz województwa. Na razie pochodów się nie zapowiada, ale... nie wiadomo do czego dojdzie. Oficjalnie ogłoszono za to, że Marszałek i Wojewoda nagrodzą pierwszomajowe dzieci. Cytując wrotapodlasia.pl: “Wojewoda Podlaski i Marszałek Województwa Podlaskiego chcą wyróżnić pierwszych obywateli Podlasia, którzy przyjdą na świat 1 maja 2004 r. (...) Jedno z pierwszych dzieci narodzonych 1 maja 2004 roku otrzyma wyprawkę ufundowaną przez wojewodę podlaskiego. Wszystkie zaś dzieci urodzone 1 maja, a także podlaskie szpitale, w których przyjdą na świat otrzymają specjalne dyplomy gratulacyjne.(...)


Ogłoszenie listy pierwszych Podlasian w Zjednoczonej Europie oraz losowanie wyprawki nastąpi 1 maja o godz. 14.15 na festynie "Dzień dobry Europo. Podlasie w Unii Europejskiej" na Plantach w Białymstoku.”
Wypada dodać, że o pierwszomajowych niemowlakach władzy donieść powinny “placówki służby zdrowia”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę