Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ponad 600 drzew posadzili łomżanie “zielonym do nieba”

Mimo padającego deszczu Park im. Jana Pawła II Papieża Pielgrzyma sadziło kilkadziesiąt osób. Przez trzy godziny od 9.00 do samego południa udało się wysadzić wszystkie naszykowane przez Nadleśnictwo Łomża drzewka. Dołki pod sadzonki kopali m.in. dwaj prezydenci Łomży Jerzy Brzeziński i Krzysztof Choiński wraz z małżonkami.


W Paku od strony ul. Zawadzkiej posadzono katalpy, dęby i jesiony. Jak twierdza pracownicy Zakładu Zieleni Miejskiej deszczowa pogoda choć nie była najlepsza dla sadzących była wręcz wymarzona dla sadzonek.
Akcję “Zielonym do nieba” zorganizował Prezydent Miasta wspólnie z Radiem Nadzieja i Nadleśnictwem Łomża. Nie była to jednak pierwsza w mieście “masówka” sadzeniowa. Podobną akcję jesienią zorganizowało studio łomżyńskie Polskiego Radia Białystok. Tamta akcja nosiła tytuł “Zielonym do góry”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę