Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pijane miasto

Ponad 37 mln 700 tys złotych wydali w ubiegłym roku mieszkańcy Łomży na alkohol. Tak wynika z podsumowanie jakie sporządził Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego do którego napłynęły oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych ze wszystkich legalnie działających punktów sprzedaży alkoholu w mieście. Oznacza to, że każdy mieszkaniec Łomży – wliczając noworodki, dzieci i abstynentów - na alkohol wydał ponad 575 zł.

Dane są zatrważające. Łomżanie na alkohol wydają krocie. Najwięcej na piwo. W sumie napojów o zawartości alkoholu do 4,5% oraz piwa poszło w 2005 roku za grubo ponad 21 mln zł. Ponad 13,5 mln wydaliśmy na alkohole mocne czyli przede wszystkim różnego rodzaju wódki. Najmniejszą – popularnością cieszą się wina. Przez cały 2005 roku w łomżyńskich sklepach, restauracjach i pubach poszło ich za 2,5 mln zł. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę