Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Firmowe auto z segmentu premium? Sprawdź atrakcyjną ofertę leasingu samochodów Audi

Wielu przedsiębiorców stawia dziś na pojazdy klasy premium. Wynika to przede wszystkim z powagi prowadzonej działalności gospodarczej, a także konieczności reprezentowania swoich interesów wśród innych podmiotów. Dodatkowe aspekty przemawiające za wyborem firmowego auta premium to komfort podróżowania i bezpieczeństwo. Zobacz, jak możesz sfinansować zakup luksusowego Audi do firmowej floty w swoim przedsiębiorstwie.

Finansowanie luksusowego Audi – jak wybrać korzystną ofertę leasingu dla swojej firmy?

Wbrew pozorom wybór atrakcyjnej oferty leasingu operacyjnego lub finansowego na zakup luksusowego Audi wcale nie jest taki trudny. Wystarczy, że dokładnie przejrzysz warunki umowy i parametry finansowania.

Kluczowe czynniki wpływające na opłacalność współpracy z leasingodawcą to:

 • wysokość miesięcznej raty,

 • kwota opłaty wstępnej i wykupu końcowego,

 • oprocentowanie,

 • czas trwania umowy leasingowej,

 • limity kilometrów (najczęściej w przypadku alternatywnych ofert wynajmu długoterminowego).

Im korzystniejsza oferta finansowania, tym mniejsze obciążenie przedsiębiorstwa w ramach podpisanej umowy leasingu. Kupno samochodu z segmentu premium może stanowić spore obciążenie dla budżetu firmowego. Leasing umożliwia taki zakup – bez konieczności ponoszenia wysokich jednorazowych kosztów. Przedsiębiorca zyskuje dostęp do samochodu, a firma zachowuje finansową elastyczność.

Szukasz nowego, luksusowego pojazdu marki Audi? Zobacz ofertę mAuto pod adresem: https://mauto.pl/nowe-samochody. W jednym miejscu znajdziesz topowe modele Audi, które są w stanie sprostać potrzebom każdego biznesmena.

Korzystny leasing na firmowe Audi a usługi dodatkowe – co warto wiedzieć?

Wybierając model premium marki Audi z oferty mAuto w ramach leasingu operacyjnego, zyskasz jednocześnie szeroki pakiet korzyści. Jako przedsiębiorca w ramach podpisywanej umowy leasingu możesz też wybrać:

 • dodatkowy pakiet ubezpieczenia OC, AC i NNW,

 • pełne assistance pojazdu,

 • kartę paliwową dla firmy,

 • usługi koordynacyjne serwisu.

Co ciekawe, najatrakcyjniejsze oferty leasingu w tym przypadku obejmują okres spłaty nawet do 60 miesięcy i zerową opłatę wstępną. Koszty resztkowe, czyli te związane z ostatnią ratą i wykupem auta wynoszą 1% jego wyjściowej wartości.

Jakie modele luksusowych Audi są dobrym wyborem do floty przedsiębiorstwa?

Na rynku jest mnóstwo modeli aut marki Audi, które są uznawane za luksusowe i idealnie nadają się jako podstawowy środek lokomocji dla wysoko postawionych osób w firmie. Najchętniej wybierane modele to przede wszystkim: Audi A4 Avant, Audi Q5 Sportback, a także klasyczne Audi A6 Avant.

Zanim zdecydujesz się na konkretny model Audi, przeanalizuj kilka technicznych parametrów konkretnego modelu. Chodzi przede wszystkim o liczbę miejsc, pojemność bagażnika, rodzaj i pojemność silnika, moc oraz dodatkowe wyposażenie. Po weryfikacji powyższych elementów będziesz w stanie wybrać idealne firmowe Audi, które będzie tętnić luksusem i sprawiać, że każda firmowa delegacja będzie przyjemnością.

Czy wszystkie auta Audi klasy premium można nabyć w ramach leasingu firmowego? Podsumowanie

Zdecydowanie tak, choć ostateczna decyzja o przyznaniu finansowania zawsze leży po stronie leasingodawcy. Jeśli szukasz idealnego auta, które będzie kwintesencją luksusu i wszystkiego, co wyróżnia pojazdy z wyższej półki, koniecznie przejrzyj ofertę online na stronie mAuto.

Oprócz tego, że znajdziesz idealny samochód do swojej firmy, dodatkowo  sprawdzisz atrakcyjne oferty finansowania w ramach leasingu: operacyjnego, finansowego, a także umowy wynajmu długoterminowego auta.

Kiedy pojazd w przedsiębiorstwie musi się odpowiednio prezentować, nie ma czasu na oszczędności i podejmowanie pochopnych decyzji. Wybieraj auta premium marki Audi, skorzystaj z leasingu i spraw, że Twoje przedsiębiorstwo zyska w oczach kontrahentów, a Ty będziesz komfortowo podróżować na rozmowy biznesowe.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę