Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Doświadczony policjant kończy pracę

Po niemal 28 latach pracy aspirant sztabowy Jarosław Nowakowski przeszedł na emeryturę. Dziś odbyło się pożegnanie funkcjonariusza ruchu drogowego.

Środa 28 lutego była ostatnim dniem pracy i służby aspiranta sztabowego Jarosława Nowakowskiego. 

Swój mundur założył 20 sierpnia 1996 roku jeszcze w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łomży. Od początku związany był z Wydziałem Ruchu Drogowego.

„Policjant z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją” - piszą koledzy i koleżanki na stronie internetowej KMP w Łomży. Podziękowania za wieloletnią, nienaganną służbę składali pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Łomży młodszy inspektor Adam Antoni Chodziutko wraz z Naczelnikami Wydziału Ruchu Drogowego nadkomisarzem Anną Mandziuk. „Do podziękowań i życzeń dołączyli się również funkcjonariusze i pracownicy łomżyńskiej komendy. Nie brakowało ciepłych słów jak również wzruszenia” - czytamy w krótkiej relacji. 

„Jarku, życzymy Tobie dalszych sukcesów, realizacji osobistych planów i marzeń oraz wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, tak jak my zawsze mogliśmy liczyć na Ciebie!”

źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę