Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Okazja czyni złodzieja

Policjanci informują o zatrzymaniu złodzieja klimatyzatorów z Urzędu Miasta. Urządzenia były zdemontowane i 37-latek z kolegą przechodząc zabrał je.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano. Zdemontowane i pozostawione na zewnątrz urzędu urządzenia po godzinie 9 zabrało dwóch mężczyzn. Na  monitoringu mundurowi rozpoznali jednego z nich. Rabusiem okazał się  mieszkaniec Łomży, znany policjantom z szeregu wcześniejszych zdarzeń kryminalnych. 

Policjanci znaleźli go na na jednej ze stacji benzynowych. 37-latek został zatrzymany. Teraz policjanci ustalają wartość strat oraz zakres jego odpowiedzialności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę