Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Komendant Kalinowski przechodzi na emeryturę

Główne zdjęcie
Adam Kalinowski

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży odbyły się uroczystości pożegnania brygadiera Adama Kalinowskiego, komendanta miejskiego KM PSP w Łomży. Jak poinformował 4lomza.pl młodszy ogniomistrz Justyna Kłusewicz, rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Białymstoku, powodem pożegnania było to, że brygadier Adam Kalinowski nabył uprawnienia emerytalne.

W uroczystościach pożegnania w Łomży uczestniczył p.o. zastępcy komendanta wojewódzkiego PSP. starszy brygadier Grzegorz Lisowski. 

Starszy technik Adam Kalinowski w łomżyńskiej Straży Pożarnej pracował od 1997 r. Obejmował w KM PSP w Łomży stanowiska dowódcze: dowódca zastępu, dowódca sekcji, zastępca dowódcy zmiany, specjalista, kierownik sekcji kontrolno-rozpoznawczej, naczelnik wydziału operacyjnego, zastępca dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej i zastępca komendanta. Od 10. listopada 2022 r. do 23. lutego 2024 r. kierował liczącą około 80 pracowników jednostką jako komendant miejski.

Pełniącym obowiązki komendanta będzie dotychczasowy zastępca brygadier Arkadiusz Obrycki. 

Mirosław R. Derewońko
tel. red.  696 145 146 

 

Foto: Adam Kalinowski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę