Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Imprezy zakończone policyjną interwencją

Łomżyńscy policjanci informują o dwóch imprezach, które swój finisz znalazły na komendzie. W jednym przypadku goście tak dobrze się bawili, że sąsiedzi wezwali policję, a ci wyczuli „zioło”. W drugim przypadku wypitka skończyła się pobiciem właściciela.

W jednym z łomżyńskich mieszkań kilka osób urządziło sobie w niedzielę imprezę. Zabawa musiała być bardzo intensywna bo mimo dziennej pory sąsiedzi wezwali policję. Po wejściu do mieszkania – czytamy w komunikacie -  mundurowi  wyczuli woń marihuany. Nikt też nie przyznawał się do posiadania substancji zabronionych. Dopiero groźba przeszukania sprawiła, że 19-latek wyjął z bielizny narkotyki. Jak relacjonują policjanci, było to pięć torebek zamykanych strunowo z zawartością zielonego suszu. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że jest to ponad 12 gramów marihuany. 

19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pobawienia wolności.

Inny finał miało sobotnie spotkanie kolegów w jednym z łomżyńskich domów. Do 40-latka na alkohol przyjechało dwóch znanych mu braci. Jak relacjonują policjanci, w trakcie imprezy pomiędzy nimi wywiązała się awantura, w wyniku której 21 i 25-latkowie pobili gospodarza. Okładali go pięściami i kopali po całym ciele - czytamy. Sprawcy uciekli pozostawiając 40-latka w mieszkaniu.

W rozmowie z policjantami bracia, z terenu gminy Łomża, nie byli w stanie podać powodu bójki. Stwierdzili, że przez wypity alkohol nie pamiętają co działo się tego wieczoru.

Przyznali się jednak do postawionych im zarzutów pobicia za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. 

źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę