Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Piorunek jedynką do sejmiku

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Jacek Piorunek został wybrany wiceprzewodniczącym Zarządu Regionu Platformy Obywatelskiej i w wyborach 7 kwietnia będzie otwierał listę partii rządzącej do sejmiku.

W czwartek skład Zarządu Regionu Platformy Obywatelskiej zatwierdzał listy kandydatów w regionie.  PO czeka jeszcze z ujawnianiem składu list, ale wiadomo, że w okręgu nr 3, czyli dawne województwo łomżyńskie, jedynką został Jacek Piorunek. 

Zarząd Regionu powiększył się o trzy osoby, w tym przewodniczącego koła nr 2 w Łomży Marka Szynkiewicza oraz wojewodę podlaskiego Jacka Brzozowskiego. Wymaganej liczby głosów nie uzyskała posłanka Alicja Łepkowska-Gołaś. Poza tym Jacek Piorunek został wybrany wiceprzewodniczącym Zarządu Regionu Platformy Obywatelskiej.

Na czwartkowym powiedzeniu Zarząd Regionu PO RP podejmował decyzję co do uchwał Rady Powiatu Miasto Łomża PO RP. Na razie nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Nieoficjalne doniesienia mówią o ich uchyleniu. Jeśli się to potwierdzi oznaczałoby to, że oficjalnie Platforma Obywatelska nie popiera Mariusza Chrzanowskiego na urząd prezydenta Łomży.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę