Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Milion razy 4lomza.pl

Główne zdjęcie
liczba odsłon 4lomza.pl w poszczególnych miesiącach

W styczniu 2006 roku strony portalu 4lomza.pl wyświetlały się na monitorach Państwa komputerów ponad milion razy. Przez 31 dni stycznia z serwisem połączyło się ponad 51 tysięcy różnych komputerów z niemal wszystkich zakątków globu. To rekordy w czteroipółletniej historii najpopularniejszego w tej części kraju portalu internetowego.

Ruch na portalu www.4lomza.pl mierzony jest przed dwa niezależne systemy opracowane przez firmę Gemius – lidera pomiaru ruchu w internecie. Badanie gemiusDirectEffect dla portalu prowadzi firma AdOcean, a gemiusTraffic firma stat.pl.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę