Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Czy w Łomży jest na tyle niebezpiecznie, że trzeba uczyć się KRAV MAGA?

KRAV MAGA (krwawa walka) jest izraelskim systemem walki wręcz i samoobrony opracowanym i używanym od ponad 50 lat. Powstał w Czechach w latach trzydziestych ubiegłego wieku, wraz z nasilającym się terrorem faszystowskim. Jego twórca Imi Lichtenfeid zorganizował grupę samoobrony, która broniła dzielnicy żydowskiej. Toczył dziesiątki walk ulicznych w których często liczniejsi faszyści używali noży, pałek, łańcuchów i kastetów.

Wtedy też zorientował się, że mimo tak znakomitego doświadczenia w walkach sportowych jakie posiadał (wielokrotny mistrz w zapasach, gimnastyce i boksie) - nie wystarcza wobec bezpardonowej walki realnej, z kilkoma przeciwnikami. Życie zaczęło szybko weryfikować stosowaną taktykę i skuteczność technik.
Dlatego KRAV MAGA jest prostym i maksymalnie skutecznym systemem, opiera się na wzmacnianiu podstawowych odruchów obronnych człowieka. Szybki do nauczenia również dla osób które nigdy nie ćwiczyły żadnych form walki, także kobiet i osób starszych.
KRAV MAGA można uczyć się w różnych programach. Inaczej pracujemy np. w czasie 5-dniowego warsztatu dla biznesmenów, jednodniowego sympozjum, inaczej w treningu samoobrony pań lub... z żołnierzami jednostek specjalnych (GROM, SG), czy Policją.
KRAV MAGA nie stoi w sprzeczności z żadnymi innymi systemami – tzn. nabyte inne umiejętności najczęściej nie przeszkadzają w treningu KM. Bywa, że umiejętności boksu, karate lub zapasów stanowią dobrą podstawę do dalszej pracy - szczególnie w tzw. grupach permanentnych.

Zapraszam na pierwsze sympozjum w Łomży w sobotę 24 kwietnia 2004 r. o godz. 11.00 do Szkoły Podstawowej nr 7.
Trening poprowadzi międzynarodowy instruktor Krav Maga – Tomasz Borek – Instytut Krav Maga Polska Oddział Olsztyn.
Koszt treningu 30 PLN

A o co chodzi w Krav Maga możecie zobaczyć w Yam Caffe w piątek 23 kwietnia ok. godz. 22.00.
www.kravmaga.com.pl
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę