Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nastoletni chuligani

Za to, że stanął w obronie brata narzeczonej, 16 i 17-latkowie zaatakowali 27-letniego mieszkańca Łomży. Nastolatkowie pobili go i uciekli. Dziś o 6 rano zapukali do nich policjanci.

W czwartek (wczoraj), około 20:40 w niedaleko skateparku w rejonie ulic Księżnej Anny i Księcia Janusza doszło do huligańskiego wybryku. Na spacerującą parę z psem i nastolatkiem napadło dwóch nastolatków, którzy na głowie mężczyzny rozbili butelkę i go pobili. 

Sprawa zaczęła sie od zastraszania nieletniego. Chłopak, którego zastraszali nastolatkowie, poprosił siostrę i jej chłopaka, by razem wyszli z psem. Podczas spaceru natknęli się na dwie dziewczyny i dwóch chłopaków, którzy słownie zaatakowali zastraszanego nastolatka. W jego obronie stanął 27-latek, który z jego siostrą wyszedł na spacer. Wówczas, jak relacjonują policjanci, 16 i 17-latkowie zaatakowali mężczyznę. Najpierw pobili go pięściami po całym ciele, a potem na jego głowie rozbili butelkę. Jeszcze przed przybyciem policjantów uciekli. 

Dziś (piątek 5.05) o 6. rano policjanci zatrzymali sprawców pobicia. Młodszym 16-latkiem zajmie się sąd rodzinny, a starszemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę