Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadkowy czwartek

Cztery kolizje, dwa wypadki i pięć osób rannych to efekt wczorajszego ocieplenia na drogach w Łomży i najbliższej okolicy. Zwłaszcza rano drogi były bardzo śliskie. Do pierwszego z wypadków doszło na ulicy Poznańskiej. Osobowy mercedes przy wyprzedzaniu wpadł w poślizg zderzył się z busem. Obaj kierowcy z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Drugi w podobnych okolicznościach zdarzył się na drodze z Łomży do Śniadowa. Tu młody, niedoświadczony kierowca sicento przy wyprzedzaniu TIRa zderzył się z VW polo. Obrażenia osób, które ucierpiały w tym wypadku były poważniejsze. Kierowca sicento złamał rękę, a pasażerka i kierowca z VS polo doznali urazu kręgosłupów.

Dzisiejsze warunki na drogach zgodnie z zapowiedziami synoptyków maj być nieć przyjaźniejsze dla kierowców. Niemiej policjanci ostrzegają i przypominają, że cały czas jest zima i na drogach może być ślisko.
210407125521.jpg
Pokrewne (tag): wypadki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę