Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wicewojewoda też PiSowaty

Dariusz Piontkowski został nowym wicewojewodą podlaskim. Informację o nominowaniu wicewojewody wieczorem przekazał Adam Dębski rzecznik prasowy wojewody powołując się na oficjalną informację z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Piontkowski podobnie jak sam wojewoda Jan Dobrzyński jest członkiem PiS i tak jak Dobrzyński został odrzucony przez komisję ekspercką przy MSWiA oceniająca kandydatów na te funkcje.

Dariusz Piontkowski ma 42 lata, jest z wykształcenia historykiem. Pracuje jako nauczyciel w I LO w Białymstoku. Jest radnym Rady Miejskiej Białegostoku, przewodniczącym Komisji Wychowania, Edukacji i Kultury.

O ile wojewoda Jan Dobrzyński uznawany jest za człowieka Krzysztofa Jurgiela pochodzącego z Białegostoku ministra rolnictwa, to Dariusz Piontkowski jest człowiekiem Krzysztofa Putry pochodzącego z Białegostoku wicemarszałka Senatu.
Pokrewne (tag): podlasie

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę