Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zderzenie aut na wyjeździe Konarzyc

Dwa auta osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu drogi lokalnej biegnącej przez Konarzyce z DW677. Dwie osoby trafiły do szpitala, ruch odbywa się z utrudnieniami.

Około 16:25 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 677 w kierunku Śniadowa z wyjazdem z Konarzyc zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych nieoficjalnych informacji wynika, że toyota jadąca od strony Śniadowa skręcając w lewo, do Konarzyc, zderzyła się z prawidłowo jadącą osobówka od strony Łomży.

Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu ruch odbywa się z utrudnieniami. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę