Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Przywitaliśmy 2023 rok

Bez miejskich fajerwerków ale za to z prywatnymi, przy muzyce DJ-ów mieszkańcy Łomży i goście powitali nowy 2023 rok. Nowemu zwykle towarzyszy nadzieja, więc życzono sobie pomyślności i lepszego jutra.

Sylwestrowi 2022 roku towarzyszyła iście wiosenna aura. Po wieczornej mżawce podczas nocego koncertu nie było juz śladu. Na odgrodzonej znacznej cześci Starego Rynku bawiło sie kilkadziesiąt osób. Tradycyjnie im bliżej północy, tym centralny plac miasta bardziej się zapełniał. Mimo braku miejskich fajerwerków z okolicznych domów i balów hucznie witano 2023 rok własną pirotechniką. Wybuchy fajerwerków widać było w całym mieście. Niestety, większość zwierząt źle znosi takie wybuchy. 

Grupa Ratownicza Nadzieja, która zabezpieczała zabawę na Starym Rynku intereniowała raz w zwiazku ze zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Straż pożarna w ciągu ostatniej doby interweniowała 5 razy. Już po północy wyjeżdżała do palącego się śmietnika na ulicy Przykoszarowej i kartonów. 

Po godzinie 1. w nocy w gminie Zbójna zgłoszono zaginięcie mężczyzny w średnim wieku, który oddalił się z miejsca zamieszkania. Zarządzono poszukiwania i na miejsce wezwano także ratowników z GR Nadzieja. Jakub Brzeziak, koordynator grupy mówi o chrzcie bojowym, jaki przeszedł nabyty niedawno dron z termowizją. To przy dużym udziale tego urządzenia udało się odnaleźć zaginionego.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę