Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Z rozbitą butelką do ekspedientki

Mężczyzna, który w poniedziałek wieczorem dokonał zuchwałej kradzieży, groził sprzedawczyni rozbitą butelką. Dziś policja ujawniła więcej szczegółów.

32-latek z Łomży, który w poniedziałek wieczorem ukradł w sposób rozbójniczy 4 000 złotych, sterroryzował ekspedientkę rozbitą butelką, powszechnie zwaną „tulipanem”. Policja nie wyjaśnia dlaczego pod sklepem, na skrzyżowaniu Prusa i Żeromskiego, przez kilkanaście minut stała karetka pogotowia i kogoś opatrywała. Czy były to obrażenia zadane w wyniku „tulipana”, czy z innych powodów?

Z ustaleń policjantów wynika, że napastnik wszedł do sklepu z rozbitą butelką w ręku i grożąc ekspedientce zażądał pieniędzy. Kobieta w obawie o swoje zdrowie i życie oddała gotówkę. Agresywny mężczyzna chwilę później wyszedł ze sklepu. Podejrzanego policjanci znaleźli kilkanaście minut później na pobliskim osiedlu, gdy szedł chodnikiem. 

Potwierdziło się, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Poza tym policjanci ustalili, że działał w warunkach recydywy. 

Zgodnie z kodeksem za kradzież rozbójniczą grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy kara ta może zostać zwiększona o połowę. Dzisiaj sąd zadecyduje czy mężczyzna trafi do aresztu. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę