Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Kolejna mroźna noc

Tej nocy także powinniśmy spodziewać się mrozu. IMGW-PIB przestrzega przed silnym mrozem w Łomży i powiecie łomżyńskim.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w przesłanym ostrzeżeniu przygotowanym przez IMGW-PIB prognozuje dla całego województwa, w tym dla Łomży i powiatu łomżyńskiego, znaczny spadek temperatury dzisiejszej nocy. 

Komunikat obowiązuje od godz. 18:00 dnia 14.12.2022 do godz. 09:00 dnia 15.12.2022.

Meteorolodzy prognozują temperaturę minimalną w nocy od -16°C do -12°C. W tym czasie spodziewany jest wiatr o średniej prędkości od 10 km/h do 20 km/h, z kierunków południowych. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 75%. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę