Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Dlaczego opłaca się produkować energię z Orange?

Wiele osób niepokoi się rosnącymi cenami energii elektrycznej. Z tego względu warto rozważyć zmianę dostawcy energii – tak, by móc zaoszczędzić, a w dodatku zyskać bezpłatną pomoc fachowców w razie jakichkolwiek problemów. Taką ofertę dla klientów przygotowało Orange Energia.

Orange Energia: najniższa stawka wśród taryf

To, co już na pierwszy rzut oka wyróżnia ofertę Orange Energia na tle innych, to gwarancja najniższej stawki wśród taryf sprzedawców z urzędu przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy w ramach Pakietu Korzystnego 300, a dodatkowo – bonus o łącznej wartości 300 zł, który będzie miał charakter rabatu na energię elektryczną czynną o wartości 25 zł miesięcznie przez 12 pierwszych miesięcy dostaw. Zmiana sprzedawcy prądu nastąpi nie tylko szybko i sprawnie, ale przede wszystkim – bez dodatkowych opłat. Ponadto nie będzie konieczna ingerencja w instalację elektryczną. Co więcej, przechodząc do Orange Energia klient zyskuje pewność, że płaci tylko za faktyczne zużycie energii – wystarczy, że przekaże stan licznika do 4 dnia każdego miesiąca, a otrzyma fakturę za to, co rzeczywiście zużył.

To zresztą tylko jedna z zalet Pakietu Korzystnego 300. Oprócz tego klient, który zdecyduje się zmienić swojego dostawcę prądu na Orange Energia, może liczyć na bezpłatną pomoc fachowców – i to do 5 razy w roku (przy naprawach o wartości do 1500 zł), dzięki czemu uzyska szybkie, bezpłatne wsparcie w przypadku wystąpienia drobnych usterek lub awarii instalacji elektrycznej, sprzętów AGD, RTV czy PC.

Warto też dodać, że Czysta Energia w Orange pochodzi w 100 proc. ze źródeł odnawialnych; to oznacza, że dla 100 proc. energii zużytej przez klientów Orange zakupi tzw. gwarancje pochodzenia z odnawialnych źródeł, wystawiane przez Prezesa URE. Klienci Orange Energia mogą mieć zatem poczucie, że dokładają swoją cegiełkę do rozwoju OZE – nawet, jeśli nie mogą np. zainstalować fotowoltaiki. Więcej o tym, czy Orange Energia się opłaca, można przeczytać na https://www.orange.pl/view/energia.

Orange: prąd to nie wszystko

Oprócz tego Orange Energia oferuje też dwa inne pakiety – Pakiet 300 oraz Pakiet Faktura 300. Oba, podobnie jak Pakiet Korzystny 300, gwarantują klientowi najniższą stawkę wśród taryf sprzedawców z urzędu przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy. Zamiast rabatu na prąd, klient może jednak otrzymać dodatkowe 300 zł na smartfona lub akcesoria do wykorzystania w Salonach Orange (w ramach Pakietu 300) lub 300 zł na konto mobilne w Orange (w ramach Pakietu Faktura 300). Tym samym klient może sam zdecydować, która opcja jest dla niego najkorzystniejsza – i niezależnie od dokonanego wyboru, cieszyć się niższą ceną prądu po zmianie dostawcy.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę