Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

„Kilka piw po meczu”

„Kibica”, jadącego całą szerokością ulicy Wojska Polskiego, zatrzymali w czwartek policjanci. Zdziwiony, że policjanci zabrali mu prawo jazdy, gdy „wypił tylko kilka piw do meczu".

Policjantów o nietrzeźwym kierowcy jadącym oplem całą szerokością Wojska Polskiego w Łomży poinformował inny uczestnik ruchu. Mundurowi z łomżyńskiej drogówki pojazd do kontroli zatrzymali na ulicy Polowej. Jak czytamy w komunikacie, od razu wyczuli od kierowcy alkohol, a badanie alkomatem wykazało, że 42-latek miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Zdziwiony wynikiem badania mieszkaniec Łomży twierdził, że "wypił tylko kilka piw do meczu". Nie wiadomo czy z radości awansu czy smutku wynikającego ze stylu gry. Łomżyniak w środę wypił 6 piw, a w czwartek poprawił trzema. 

Kierowca stracił prawo jazdy, a jego opel trafił na strzeżony parking. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę