Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Czy warto inwestować z brokerem Finansero?

Jeśli szukasz profesjonalnej platformy brokerskiej, powinieneś przeczytać poniższą recenzję. Postanowiliśmy przetestować i opisać działanie Finansero. Platformy handlowej Finansero.

Jeśli szukasz profesjonalnej platformy brokerskiej, powinieneś przeczytać poniższą recenzję. Postanowiliśmy przetestować i opisać działanie Finansero. Zachęciły nas pozytywne opinie użytkowników, które znaleźliśmy na forach i stronach giełdowych.

Platforma handlowa Finansero umożliwia skorzystanie z wielu narzędzi handlowych, np. z popularnego oprogramowania Autochartist. Inwestorzy mogą udoskonalić swoją strategię handlową i osiągać atrakcyjne zyski.

Czy oferta platformy jest rzeczywiście tak bogata? Czego mogą spodziewać się nowi użytkownicy? Na jakie korzyści mogą liczyć zaawansowani traderzy? Przekonajmy się!

Platforma handlowa Finansero

Finansero oferuje platformę handlową PROfit, która umożliwia dostęp do światowych rynków. Dzięki niej skorzystasz z nowych funkcji i dodatkowych narzędzi inwestycyjnych.

Platforma PROfit udostępnia profesjonalne wsparcie, analizy, wykresy i alerty, np. o zmianach cen lub ważnych wydarzeniach na rynku. Użytkownicy skorzystają z wersji przeglądarkowej lub mobilnej. Dzięki niej, mają dostęp do swoich transakcji w każdej chwili.

Przygotowaliśmy spis zalet platformy handlowej PROfit:

 1. Oferta zawiera ponad 300 narzędzi inwestycyjnych.

 2. Możliwość zminimalizowania ryzyka straty oraz ustawienia bezpiecznych limitów transakcji za pomocą funkcji Stop Loss i Take Profit.

 3. Dostęp do bilansu handlowego innych użytkowników.

 4. Dostęp do kalendarza ekonomicznego, powiadomienia i alerty.

 5. Możliwość skorzystania z funkcji jednego z najpopularniejszych narzędzi finansowych - Autochartist.

 6. 10 chronionych pozycji podczas pierwszych transakcji.

Zdjęcie 2-001.jpg

Rejestracja konta nowego użytkownika

Finansero jest platformą przeznaczoną dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych inwestorów. Pierwszym krokiem do handlu jest założenia konta klienta. Przyjrzyjmy się, jak wygląda proces rejestracji i weryfikacji tożsamości nowych użytkowników.

 1. Wejdź na oficjalną stronę internetową platformy Finansero.

 2. Kliknij przycisk rejestracji konta.

 3. Uzupełnij formularz, wpisując dane osobowe.

 4. Prześlij skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

 5. Przejdź procedurę weryfikacji konta.

 6. Wpłać minimalny depozyt w wysokości 200 USD/EUR/PLN.

 7. Wykorzystaj limit 10 chronionych transakcji.

 8. Zacznij handel live.

Użytkownicy mają do dyspozycji 9 rodzajów kont detalicznych. Każde z nich różni się funkcjami, możliwościami, rodzajem rachunku i przeznaczeniem. Zaawansowani inwestorzy, którzy chcą skorzystać z konta dla profesjonalistów, muszą udowodnić swoje doświadczenie handlowe. Dlaczego? Broker dba o finanse swoich użytkowników i stara się ochronić ich przed ryzykownymi ruchami na rynku.

Wpłaty i wypłaty środków finansowych

Kwota minimalnego depozytu wynosi 200 USD/EUR/PLN. Ta kwota jest jedną z najniższych wśród platform handlowych. Jak zasilić konto użytkownika? Broker udostępnia trzy metody wpłaty.

 1. Wpłata za pośrednictwem karty kredytowej/debetowej. Broker wymaga potwierdzenia, że użytkownik jest jej właścicielem. Księgowanie pieniędzy na koncie jest natychmiastowe.

 2. Wpłata za pomocą e-portfela. Księgowanie trwa maksymalnie kilka minut.

 3. Najwygodniejszą opcją jest wpłata za pomocą przelewu bankowego. Minusem tej metody jest czas księgowania środków, nawet do 5 dni roboczych.

Wypłata zgromadzonych środków odbywa się drogą, którą wpłynął depozyt. To oznacza analogiczny czas zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym/karcie/e-portfelu.

Jak wygląda proces wypłaty? Zaloguj się na konto użytkownika. Wypełnij formularz wypłaty. Zlecenie musi być rozpatrzone i zaakceptowane przez Dział Obsługi Klienta. Czas przetwarzania zlecenia wynosi jeden dzień roboczy.

Kwota wypłaconych środków może różnić się przesłanego żądania. Jeśli w momencie wypłaty miałeś otwarte pozycje, kwota może być zupełnie inna.

Zdjęcie 3-001.jpg

Instrumenty finansowe Finansero

Po rejestracji konta otrzymujesz nieograniczony dostęp do rynku Forex. Finansero oferuje możliwość handlu wieloma instrumentami finansowymi. Są to pary walutowe, akcje, indeksy, fundusze ETF, towary, surowce i kontrakty CFD. Użytkownicy mogą skorzystać także z dźwigni finansowych.

Najpopularniejsze narzędzie handlowe na rynku - Autochartist

Użytkownicy są zachwyceni możliwością użycia najpopularniejszego narzędzia handlowego na rynku. Autochartist pozwala zaoszczędzić czas na samodzielne analizowanie sytuacji na rynkach, czytanie wykresów i śledzenie istotnych wydarzeń. Dzięki temu, inwestorzy mogą skupić się na dopracowaniu strategii handlowej i polepszeniu wyników.

Podsumujmy funkcje Autochartist:

 1. Codzienne raporty dotyczące obecnej sytuacji na rynku. Informacje o istotnych zmianach i aktualizacjach.

 2. Analiza zmienności. Dzięki niej, poznasz najlepsze okresy wyjścia i zamkniesz pozycje w najbardziej opłacalnym momencie.

 3. Wyniki analizy technicznej, która obejmuje wzory wykresów, prognozy cen oraz poziomy wsparcia i oporu. Te raporty wpłynął na twoją strategię.

 4. Filtry prawdopodobieństwa - analiza ważnych wydarzeń na rynkach.

Finansero umożliwia śledzenie ruchów na rynku innych inwestorów. Użytkownicy mogą sprawdzić, jaka strategia handlowa przyniosła zyski innym klientom. Broker nie bierze jednak odpowiedzialności za udostępnione informacje i ich nie weryfikuje. Powinieneś samodzielnie ocenić, czy warto skorzystać z tych danych.

Handel kontraktami CFD

Handel kontraktami CFD jest bardzo ryzykowny, ponieważ są to produkty lewarowane. Taka forma inwestowania jest zalecana wyłącznie zaawansowanym i doświadczonym handlowcom.

Na czym polega ten typ handlu? Inwestycja w kontrakty CFD to inwestycja w oczekiwanie, że cena instrumentu zmieni się zgodnie z założeniem użytkownika. Pamiętaj, że inwestor nigdy nie będzie właścicielem danego aktywa!

Jak zminimalizować ryzyko podczas transakcji na platformach brokerskich takich jak Finansero?

Przed rozpoczęciem działań, powinieneś dokładnie zapoznać się z funkcjonowaniem platformy. Warto przetestować wersję demonstracyjną. Dzięki niej ocenisz, czy ta opcja jest dla ciebie. Dopracujesz także swoją strategię handlową.

Przelicz ile środków możesz zainwestować, aby nie narazić się na problemy finansowe. Przygotuj budżet, którym zabezpieczysz się przed ewentualnymi stratami.

Zapoznaj się i zaakceptuj oświadczenie ryzyka, dostępne na stronie platformy finansowej Finansero.

Bezpieczeństwo

Broker Finansero gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i ochronę danych osobowych zarejestrowanych użytkowników. To marka Global Trade CIF Ltd, cypryjskiej firmy inwestycyjnej, licencjonowanej i regulowanej przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) pod numerem licencji 190/13. To oznacza, że broker przestrzega prawa.

Kolejnym dowodem na legalność i bezpieczeństwo działania platformy jest wykwalifikowany personel. Dział Back Office dba o ochronę danych oraz finansów klientów. Platforma jest zabezpieczona szyfrowaniem SSL.

Depozyty użytkowników są przelewane na specjalne, chronione konta. Dzięki temu fundusze nie mieszają się z finansami firmy Finansero.

Obsługa klienta

Jedną z najczęściej wymienianych zalet platformy jest Dział Wsparcia Klienta. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, są to profesjonalni pracownicy, którzy dbają o bezpieczeństwo i działanie zgodnie z prawem.

W przypadku pytań i wątpliwości, udzielają wyczerpujących odpowiedzi. Użytkownicy chwalą wysoki poziom obsługi i błyskawiczną pomoc.

Podsumowanie

Jak możemy podsumować działalność brokera Finansero? To z pewnością jedna z najbezpieczniejszych platform. Bogata oferta narzędzi i instrumentów handlowych przyciąga początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych inwestorów. Wybór spośród aż 9 rodzajów kont użytkownika jest idealny dla osób o różnorodnym doświadczeniu handlowym.

Pozytywne opinie użytkowników i recenzje znalezione na stronach giełdowych są prawdziwe. Przetestuj samodzielnie funkcjonowanie platformy na koncie w wersji demo. Dzięki temu dowiesz się, jak działa Finansero bez ryzyka utraty pieniędzy.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę