Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed gołoledzią

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Pod znakiem chłodu, opadów śniegu i śniegu z deszczem będzie stał trwający weekend. IMGW do niedzielnego poranka wydało ostrzeżenie o możliwej w naszym regionie gołoledzi.

W sobotę Polska znajduje się w obszarze podwyższonego ciśnienia. Na wschodzie kraju zalega zimne, a na zachodzie nieco cieplejsze powietrze polarne morskie. Ta umowna granica będzie kształtowała w regionie pogodę.  W Łomży może wystąpić gołoledź. IMGM-PIB wydało nawet ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia, w którym prognozuje od godziny 18. w sobotę do godziny 10. w niedzielę, wystąpienie okresami słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.

Przez cały weekend prognozowane w naszym regionie jest zachmurzenie duże ze słabymi opadami śniegu, a czasem śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie w sobotę od 0°C w dzień do -2°C w nocy. W niedzielę nieco cieplej, bo temperatura w najcieplejszym momencie dnia może wzrosnąć do 2°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę