Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Pierwszy śnieg i samochód ląduje... na drzewie

Główne zdjęcie
Zdarzenie pod Dobrym Lasem

Wjechanie w drzewo, w słup, dachowanie czy najechanie na tył innego pojazdu to zdarzenia, które miały miejsce w ciągu ostatnich godzin, a wynikają z lokalnie trudnych warunków drogowych, wynikających z pierwszego tej jesieni śniegu.

Ostatnie zdarzenie miało miejsce na drodze powiatowej między Dobrym Lasem a Kolnem. W lesie niedaleko Piasutna Żelaznego mercedes na śliskiej drodze wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala. Rano, na drodze wojewódzkiej 679 Łomża - Meżenin, w rejonie Lutostani, kierowca nie dostosował prędkości do warunków drogowych i dachował. Wczoraj jeszcze, po pierwszym opadzie śniegu, kierujący skodą na Szosie do Mężenina uderzył w słup i wpadł do rowu. 

Jak przekazuje Urszula Brulińska z łomżyńskiej komendy, od godz. 6 rano do 15:30 w piątek 25.11.21022 w mieście i na terenie powiatu łomżyńskiego doszło do 4 kolizji. Najczęściej było to najechanie na tył pojazdu poprzedzającego, a wynikało to z niedostosowania prędkości do warunków na drodze. 

Policjanci przestrzegają, że czarna nawierzchnia jezdni może być miejscami oblodzona i śliska. Od każdego kierowcy wymaga się poruszania po drogach z prędkością bezpieczną i jazdy ze zwiększoną ostrożnością. Szczególnie poza miastem, na drogach niższej kategorii, jest bardzo ślisko.

Uważajmy.

Foto: Zdarzenie pod Dobrym Lasem
Foto: Dachowanie pod Lutostanią (fot. Policja)
Foto: Uderzenie w słup na Szosie do Meżenina (fot. Policja)
Foto: Droga pod Dobrym Lasem
Foto: Zdarzenie pod Dobrym Lasem
Foto: Zdarzenie pod Dobrym Lasem

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę