Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

60 tysięcy za cudzy beton do własnej kieszeni

Przedstawiciel handlowy firmy sprzedawał klientom beton, jednak pieniądze za produkt nie trafiały do właściciela, bo 32-latek zostawiał je dla siebie. - Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o przywłaszczenie pieniędzy w kwocie blisko 60 tysięcy złotych – informuje Policja.

Jak ustalili funkcjonariusze KMP w Łomży, 32-letni mężczyzna zostawiał sobie pieniądze należne dla firmy, i na bieżąco wydawał. Łomżanin w okresie trzech miesięcy, według dotychczasowych ustaleń mundurowych, miał przywłaszczyć około 60 tysięcy złotych. 32-latek w nocy przebywał w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut za przestępstwo, które w kodeksie karnym ma sankcję do 5 lat pozbawienia wolności. 

Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę