Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed intensywnym śniegiem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Po raz pierwszy tej zimy w naszym regionie spodziewane są intensywne opady śniegu. IMGW wydało alert, w którym prognozuje nawet 15 cm opadu. Warunki na drogach mogą być trudne i będzie ślisko!

W ciągu najbliższych godzin Polska pozostanie pod wpływem rozległego układu niżowego (Wisgard) z ośrodkami nad północnym Atlantykiem oraz w rejonie Morza Czarnego (Denise). Na południowym wschodzie kraju zaznaczy się wpływ frontu atmosferycznego. Nadal będzie napływać wilgotne i zimne powietrze polarne morskie.

Strefa opadów śniegu i deszczu ze śniegiem przesuwać się będzie z południa Polski. IMGW-PIB wydało ostrzenie dla południowo-wschodniej części kraju, w tym w Łomży i w powiecie łomżyńskim o możliwych intensywnych opadach śniegu. Opublikowane ostrzeżenie pierwszego stopnia mówi o pokrywie śnieżnej 10-15 cm w naszym regionie. Opady z różną intensywnością mogą występować przez cały dzień. 

W ciągu dnia prognozowana temperatura wyniesie około -1°C. Zalegająca pokrywa śnieżna lub błoto pośniegowe, a miejscami topniejący śnieg oraz opady marznącego deszczu i mżawki będą powodować śliskość na drogach i chodnikach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę