Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Pochmurny tydzień przed nami

W nadchodzącym tygodniu spodziewany jest delikatny wzrost temperatur, ale nie ma co się spodziewać ciepła. Minusowe temperatury w naszym regionie mogą utrzymać się także w dzień, choć pod koniec tygodnia już tylko nocami. Niewielkie opady, głównie śniegu, w drugiej części tygodnia.

W poniedziałek zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Ujemna temperatura powietrza utrzyma się przez cały dzień a, nocą wyniesie około -2°C. Wiatr na ogół słaby wschodni i południowo-wschodni. IMGW  do wtorkowego przedpołudnia wydało dla naszego regionu ostrzeżenie 1 stopnia, o możliwych słabych opadach marznącego deszczu powodującego gołoledź.

Wtorkowy poranek będzie miejscami mglisty. W związku z nocnym przymrozkami rano na drogach może być jeszcze ślisko. Dominować będzie zachmurzenie duże z  przejaśnieniami. Miejscami na północy i wschodzie padać będzie śnieg i deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna w rejonie Łomży wyniesie około 0°C. Wiatr będzie nieco silniejszy niż w poniedziałek południowo-wschodni.

W środę i czwartek pochmurno. Miejscami, szczególnie w czwartek, występować będą opady śniegu i deszczu ze śniegiem. W najcieplejszym momencie dnia temperatura w rejonie Łomży osiągnie 1°C . Wiatr będzie na przemian słaby i umiarkowany, początkowo południowo-wschodni, a szczególnie w czwartek, z różnych kierunków.

Piątek temperatura utrzyma się na podobnym poziomie. Zachmurzenie duże z lekkimi lokalnymi opadami deszczu ze śniegiem lub deszcz. Temperatura maksymalna wynosić będzie w granicach 1°C. Wiatr słaby, północny, zmienny.

W sobotę i niedzielę zachmurzenie przeważnie duże. Stopniowo z zachodu na wschód kraju przemieszczać się będą opady deszczu. W niedzielę w północno-wschodniej części kraju możliwy jest początkowo deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna oscylować będzie 1-2°C. Wiatr zachodni przez oba dni będzie słaby.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę