Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Utrudnienia na nowym moście, kolizja

Dwa samochody zderzyły się na nowym moście w Łomży. Jedna osoba trafiła do szpitala, ruch odbywa się wahadłowo.

Około 16:30 na moście Hubala doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na skodę z KP PSP w Grajewie, jadącą w stronę Piatnicy, najechał citroen prowadzony przez 69-letniego kierowcę. Citroen, który najechał na tył pojazdu straży pożarnej, ma rozbitą maskę, a skoda uszkodzony zderzak. W wyniku zdarzenia 41-letni kierujący skodą trafił do szpitala. 

Przd dotarciem na miejsce policji, korki tworzyły się w obu kierunkach. Obecnie ruch z utrudnieniami, ale odbywa się wahadłowo. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę