Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Zatruli się w samochodzie

W Zambrowie 21-letni chłopak i 19- letnia dziewczyna śmiertelnie zatruli się tlenkiem węgla ze spalin samochodowych. Ich zwłoki znaleziono w aucie zaparkowanym w garażu. Policja wyklucza zabójstwo lub samobójstwo - poinformował oficer prasowy zambrowskiej policji Adam Fabian. Zwłoki znaleziono w poniedziałek po południu. Według informacji policji, chłopak, mieszkaniec Zambrowa i dziewczyna z okolic Warszawy poznali się w czasie świąt. Siedząc w aucie w zamkniętym garażu prawdopodobnie dogrzewali się, nie wyłączając silnika.

Policja wyklucza udział w zdarzeniu osób trzecich, a także samobójstwo i przyjmuje, że był to nieszczęśliwy wypadek. Chłopak i dziewczyna nie byli parą, znali się bardzo krótko. 21-latek w niedługim czasie miał zawrzeć związek małżeński.

Strażacy przypominają, że tlenek węgla (czad) nazywany jest często "cichym zabójcą". To gaz bezwonny i bezbarwny, silnie toksyczny, występujący m.in. w dymie z ognia i w spalinach samochodowych. Już w niewielkim stężeniu doprowadza do utraty przytomności, a potem do śmierci, bo wiąże się z hemoglobiną we krwi, uniemożliwiając dotlenianie organizmu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę