Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Ślubne drobiazgi na każdą kieszeń

Organizacja ślubu i wesela to jedno z najbardziej wymagających przedsięwzięć w życiu człowieka. Nierzadko pierwsze przygotowania Para Młoda podejmuje na kilka lat przed planowaną datą ślubu. Rezerwowanie sali weselnej, terminu ślubu kościelnego — to wszystko wymaga sporo czasu, aby spełniało wszystkie nasze oczekiwania. Jednak poza tymi podstawowymi zadaniami ze ślubnej checklisty, będziemy musieli zrealizować wiele innych, nieco mniejszych, ale również ważnych działań. Właśnie takie ślubne drobiazgi oferuje lokalna firma Dekolandia, mająca siedzibę w Starych Kupiskach k. Łomży.

Papeteria i dekoracje ślubne

Na udane wesele składa się mnóstwo rzeczy. Od tych podstawowych, o których istnieniu każdy zdaje się wiedzieć, po maleńkie detale, które są przysłowiowym crem de la crem. Zaliczyć możemy do nich takie rzeczy jak papeteria ślubna, czyli wszystko, co związane z drukowaniem na papierze: zaproszenia, winietki na stół, etykietki na butelki z alkoholem, podziękowania i zawieszki na upominki dla gości, księgi gości, tablice powitalne, plany rozmieszczenia gości przy stołach oraz wiele innych rzeczy, o których może pomyśleć przyszła Para Młoda. Rzeczą szczególnie przydatną są skarbonki — pudełka na koperty z prezentami od gości. Mogą one być w nich bezpiecznie przechowywane, bez ryzyka zagubienia, zniszczenia lub pomieszania z innymi prezentami. Organizując tematyczne wesela, warto pamiętać o szczegółach podkreślających klimat tego wydarzenia. Mogą to być wycinane z pleksi lub drewnianej sklejki gadżety do umieszczenia na stołach, powieszenia na ścianach lub wręczania gościom w formie symbolicznych upominków, pamiątek. To wszystko w swoim asortymencie posiada firma z okolic Łomży.

Realizacja zamówienia

Cała oferta firmy Dekolandia przedstawiona jest na stronie www.dekolandia.com.pl, a także na profilu na Facebooku www.facebook.com/dekolandia i Instagramie www.instagram.com/dekolandia_Na stronie i w mediach społecznościowych szczegółowo prezentujemy wszystkie produkty, opatrując je zdjęciami z dotychczasowych realizacji, pozwalającymi ocenić efekty naszej pracy. Oferujemy produkty w dobrej cenie i jeszcze lepszej jakości. Aby złożyć zamówienie na papeterię oraz drobiazgi, wystarczy dokonać zamówienia przez sklep internetowy lub skontaktować się z nami osobiście. Nasza siedziba znajduje się w Starych Kupiskach.

Z każdym klientem indywidualnie uzgadniamy zamówienie, a w szczególności projekt graficzny. Realizujemy zamówienia z całego kraju, dostarczając gotowe produkty firmą kurierską pod wskazany adres i w uzgodnionym terminie. Warto dodać, że 9 października będziecie mogli spotkać się z nami na Targach Ślubnych w Łomży i obejrzeć część naszego asortymentu na żywo.

Pozostałe imprezy okolicznościowe

Odpowiedniej oprawy wymagać mogą także inne imprezy okolicznościowe o uroczystym rodzinnym charakterze. Są to chrzciny, pierwsze komunie święte, urodziny oraz jubileusze. Na każde z tych wydarzeń również możemy przygotować atrakcyjne dekoracje i ozdoby wg indywidualnego projektu.

tekst płatny

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
JJS
śr, 05 października 2022 09:32
Data ostatniej edycji: śr, 05 października 2022 09:41:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę