Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Deszczowy i chłodny tydzień

Na początku tygodnia pogodę w Polsce kształtował będzie układ niskiego ciśnienia znad Morza Norweskiego, który sprowadza do kraju wilgotne powietrze z północy. Przeważać będzie zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu. Lokalnie występować będą również burze. W nocy i rano miejscami mglisto. Pod koniec tygodnia spodziewamy się silniejszego wiatru.

W poniedziałek zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. W rejonie Łomży poniedziałek zapowiada się dość pogodnie ze sporą ilością słońca. Temperatura maksymalna w granicach 17°C. W nocy temperatura będzie spadać do około 8°C. Nocami miejscami utworzą się mgły, które zanikać będą rano. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

We wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnym deszczem. Chłodniej, temperatura w naszym regionie spadnie do około 14-15°C.

W środę zachmurzenie duże i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna w granicach 12°C. Temperatura w nocy od 5°C do 8°C.  Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

W czwartek i piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna około 13°C. W nocy temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W sobotę i niedzielę pochmurno, choć z przejaśnieniami. Spodziewać się należy przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna w granicach 13°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę