Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Zablokowana droga na Białystok

Główne zdjęcie
Fot. KMP Białystok

Dwa samochody zderzyły się na DK64 w rejonie Strękowej Góry. Jedna osoba trafiła do szpitala, ruch zablokowany w obu kierunkach. Policja kieruje ruchem. Samochody osobowe w celu objazdu kierowane drogami lokalnymi. Samochody ciężarowe oczekują na przejazd.

Około godziny 11 na drodze krajowej 64 Łomża - Jeżewo, na wysokości ostrego zakręty przy Strękowej Górze, zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Ze wstępnych informacji policji wynika, że 30-letnia kierująca hyundaiem nie zachowała ostrożności, zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzyła się z jadącym z przeciwległego kierunku bmw. Śmigłowiec LPR   zabrał 19-letniego kierowcę do szpitala. Do szpitala trafił także pasażer bmw. 

Policja samochody osobowe w celu objazdu kieruje drogami lokalnymi. Samochody ciężarowe oczekują na przejazd.

Aktualizacja 15:08

Ruch odbywa się bez utrudnień.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę