Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Sprawa skończy się w sądzie

Sąd zajmie się kolizją do której doszło w poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu Łukasińskiego i Pułaskiego. Z informacji policji wynika, że to kierowca audi wymusił pierwszeństwo na kierującej nissanem.

W poniedziałek po południu, kobiecie jadącej ulicą Łukasińskiego od Sikorskiego, czyli ulicą uprzywilejowaną, z podporządkowanej wyjechało audi i wymusiło pierwszeństwo. Taki obraz wynika z ustaleń policji co do przebiegu wczorajszej kolizji. Podobnie mąż kierującej nissanem relacjonuje, że „młody kierowca z audi wyjechał z ulicy Pułaskiego (podporządkowanej) bez zatrzymania się na skrzyżowaniu”.

Oboje kierujący byli trzeźwi i trafili do szpitala i po wstępnych badaniach zostali zwolnieni do domów. 

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. 

- Trwa postępowanie o wykroczenie, zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu – przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę