Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolizja na Łukasińskiego przy 30 km/h?

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego i Puławskiego. Mimo, że to strefa ruchu, czyli ograniczenie do 30 km/h, to zniszczenia aut są poważne.

Około godziny 15., na skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego i Puławskiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych, niepotwierdzonych informacji wynika, że osoba kierująca nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa audi jadącemu ulicą uprzywilejowaną. Siła uderzenia była tak duża, że oba auta sa rozbite, a audi częściowo wylądowało na trawniku uszkadzając słupek ze znakiem drogowym. W wyniku zderzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

Mieszkańcy obserwujący uwijających się medyków i strażaków zastanawiali się głośno, jak to możliwe, że w strefe ruchu, czyli ograniczeniu prędkości do 30 km/h, są takie zniszczenia aut. Ich zdaniem to w takich miejscach policja powinna kontrolować prędokość, a nie na wylocie z miasta, ponieważ tu są ścieżki rowerowe, po których jeżdżą małe dzieci.

Wcześnej, przed godziną 14, na moście Hubala zderzyły się trzy osobówki. Doszło do najechania na tył pojazdów poprzedzających, ale nikomu nic poważnego się nie stało. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę