Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Nocny pożar domu jednorodzinnego

W nocy doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Dwie osoby same ewakuowały się przed przybyciem straży pożarnej, nikt z ludzi nie ucierpiał.

We wsi Kosaki w gminie Piątnica około godziny 22 zapalił się drewniany dom jednorodziny. Dwie osoby jeszcze przed przyjazdem pierwszych jednostek straży pożarnej opuściły budynek. Z informacji straży pożarnej wynika, że spaliło sie poddasze drewnianego domu. Nikt z ludzi nie ucierpiał.

Na miejsce skierowano 7 jednostek straży pożarnej. Dwie jednostki JRG z Łomży oraz OSP z:  Piątnicy, Kalinowa, Bronowa, Olszyn i Drozdowa. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę