Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Dachowanie auta pod Mątwicą

Na łuku drogi bmw wypadło do rowu i dachowało. Mężczyzna podróżujący samochodem trafił do szpitala. Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo.

Około 9:30 na drodze wojewódzkiej 645 Łomża - Nowogród w rejonie Mątwicy osobowe bmw wypadło z drogi i dachowało. Samochód poruszał się w kierunku Łomży i na łuku drogi wypadł z jezdni i dachował. Ze śladów pozostawionych w rowie widać, że auto koziołkowało. Pojazdem podróżował mężczyzna, który trafił do szpitala. W czasie zdarzenia padał delikatny deszcz i jezdnia była mokra. 

W tej chwili na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, a ruch odbywa się wahadłowo.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę