Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Powiększanie ust modny zabieg

Nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Nie odpowiada Ci kształt ust, zauważyłaś opadające kąciki? Zdecyduj się na zabieg modelowania usta za pomocą kwasu hialuronowego!

Poznaj Sky Clinic specjalizującą się w medycynie estetycznej. Sprawdź ofertę i umów się na zabieg powiększania ust w Warszawie lub we Wrocławiu.

Sky Cilinic – klinika medycyny estetycznej w Warszawie i we Wrocławiu

Nasza klinika medycyny estetycznej zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów tworzących multidyscyplinarny zespół.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także nieustanna chęć doskonalenia umiejętności potwierdzona licznymi certyfikatami – to zaledwie garść powodów, które sprawiają, że od lat cieszymy się zaufaniem pacjentów.

Poznaj ofertę Sky Clinic

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi zarówno na twarz, brzuch, rozstępy, na blizny, jak i zabiegi trychologiczne. Specjalizujemy się w medycynie estetycznej, a także w przeszczepach włosów. Wykonujemy zabiegi z kwasem hialuronowym, m.in. powiększanie ust.

Zabiegi na twarz

Wśród wykonywanych przez nas zabiegów na twarz znajdziesz m.in.:

 • toksynę botulinową;

 • laserowy lifting powiek;

 • mezoterapię lipolityczną;

 • oczyszczanie wodorowe;

 • terapię komórkami macierzystymi;

 • karboksyterapię.

Zdecyduj się na naszą ofertę i odzyskaj młodzieńczy wygląd twarzy.

Zabiegi na włosy

Scy Clinic to nie tylko szeroka gama zabiegów na twarz. Oferujemy również kompleksową ofertę zabiegów na włosy, a wśród nich między innymi:

 • przeszczep brwi;

 • przeszczep włosów;

 • przeszczep brody;

 • osocze bogatopłytkowe.

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.

Zabiegi na usta

Zależy Ci na tym, aby powiększone usta miały naturalny wygląd? Zdecyduj się na powiększanie ust. Kwas hialuronowy to naturalne wypełnienie, które sprawi, że Twoje usta staną się większe, bardziej kształtne i pełne blasku.

Nasz lekarz medycyny estetycznej zadba o to, żebyś była w pełni zadowolona z uzyskanego efektu! Chcesz dowiedzieć się więcej o klinice medycyny estetycznej we Wrocławiu? Odwiedź naszą stronę internetową.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Sky Clinic

Czy powiększanie ust boli? Czy zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest bezpieczny? Jak przygotować się do zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym? To pytania, z którymi często zgłaszają się do nas pacjentki.

Powiększanie ust to zabieg bezbolesny wykonywany w znieczuleniu miejscowym

Pierwsze, co musisz wiedzieć, to że zabieg powiększenia ust z użyciem kwasu hialuronowego jest całkowicie bezbolesny – wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Następnie, przy pomocy cienkiej igły wstrzykiwany jest kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy to związek naturalnie występujący w organizmie człowieka

Druga informacja, która może przekonać Cię do skorzystania z zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym, jest fakt, że naturalnie występuje w organizmie. Nie jest to sztuczny związek chemiczny, a dzięki temu przyczynia się do bezpieczeństwa wykonywania zabiegów.

Powiększanie ust jest bezpieczne

Po trzecie, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technik z zakresu medycyny estetycznej, powiększanie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczne. Korzystając z usług naszej kliniki, możesz mieć pewność, że nad Twoim komfortem i bezpieczeństwem będzie czuwał wykwalifikowany personel.

Kwas hialuronowy – Twój sprzymierzeniec w walce o piękno

Kwas hialuronowy podaje się w okolicę ust, aby zahamować proces starzenia, wypełnić usta, powiększyć je oraz odpowiednio wymodelować. Jedną z jego największych zalet jest zdolność wiązania wody. Dzięki temu Twoje usta będą doskonale nawilżone.

Kwas hialuronowy – piękne i naturalne usta

Naturalny efekt, który osiągniesz przy pomocy kwasu hialuronowego to pełne usta, usunięcie zmarszczek wokół ust, a także zwiększona objętość ust.

Odpowiedni preparat dobierany jest z uwzględnieniem indywidualnych cech pacjenta. Pamiętaj, aby przed powiększaniem ust nie spożywać alkoholu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat modelowania ust kwasem hialuronowym? Poznaj przebieg zabiegu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – co warto wiedzieć o zabiegu?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg medycyny estetycznej, który wykonywany jest przez odpowiednio wykwalifikowany personel. Składniki preparatu dobierane są przez lekarza. Kwas hialuronowy podawany jest w okolicę ust przez iniekcję.

Ile trwa zabieg powiększania ust?

Czas trwania pojedynczego zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym to ok. 30-60 min. Dla uzyskiwania optymalnego efektu zaleca się serię zabiegów, na którą składa się do 3 iniekcji przeprowadzanych w odstępach około pół roku.

Na jakie efekty możesz liczyć po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym?

Medycyna estetyczna staje się coraz popularniejsza. Kwas hialuronowy pozwala naturalnie powiększyć usta, jednak nie jest to jedyny efekt, którego możesz spodziewać się po zabiegu.

Kwas hialuronowy – piękne usta to lepsze samopoczucie i wyższa samoocena

Nasze klientki podkreślają, że po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym wzrosła ich samoocena, co bezpośrednio przełożyło się na poprawę codziennego samopoczucie. Istotnym aspektem jest poprawa wyglądu – zapomnisz o kompleksach związanych z małymi lub niekształtnymi ustami!

Jesteś zainteresowana zabiegiem modelowania ust kwasem hialuronowym? Umów się na konsultację w naszej klinice. Wybierz dogodną lokalizację – we Wrocławiu lub w Warszawie!

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym – czy są jakieś przeciwskazania?

Specjalista z zakresu medycyny estetycznej przed rozpoczęciem zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym przedstawi Ci wszelkie przeciwwskazania. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania – pamiętaj, nasz personel jest po to, aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Przeciwwskazania ciąża, karmienie piersią i niektóre choroby

Modelowania ust kwasem hialuronowym nie przeprowadza m.in. u kobiet w ciąży. Wśród innych przeciwwskazań wymienić należy karmienie piersią, choroby o podłożu nowotworowym, bakteryjnym, wirusowym oraz grzybiczym.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym a przyjmowanie leków

W niektórych przypadkach przeciwwskazaniem może okazać się także przyjmowanie pewnych leków – Twój lekarz medycyny estetycznej powinien wiedzieć o wszystkich preparatach, które przyjmujesz.

Przed wykonaniem zabiegu powiększania usta, poinformuj personel o wszelkich dolegliwościach.

Rekomendacje po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

Dobra wiadomość jest taka, że efekty powiększania ust kwasem hialuronowym zauważysz natychmiast – m.in. podkreśli on czerwień wargową. Powiększenie ust to zabieg, z którego mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni!

O czym należy pamiętać po powiększaniu ust kwasem hialuronowym?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym może spowodować delikatny obrzęk, jednak nie przejmuj się nim – wkrótce samoistnie zniknie. Pacjent po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji.

Pamiętaj też, aby bezpośrednio po podaniu kwasu hialuronowego nie eksponować twarzy na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przez kilka dni unikaj spożywania alkoholu i palenia papierosów, a także nie wybieraj się na basen i nie korzystaj z sauny.

Po jakim czasie warto przeprowadzić powtórne zabiegi powiększania ust przy użyciu kwasu hialuronowego?

Po upływie 6 miesięcy od wykonania zabiegu powiększania ust przy użyciu kwasu hialuronowego zapisz się na wizytę kontrolną – lekarz medycyny estetycznej oceni, na ile kwas hialuronowy się wchłonął i czy trzeba powtórzyć zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w obrębie ust.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę