Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

„Pod prąd” na ekspresówkę

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Kierowca litewskiej ciężarówki w Kisielnicy próbował wjechać na drogę ekspresową pod prąd. 48-letni kierowca ciągnika siodłowego z naczepą zablokował ruch i zniszczył znaki drogowe.

Dziwna, wręcz nieprawdopodobna sytuacja mała miejsce w wykonaniu zawodowego kierowcy ciężarówki we wtorkowe popołudnie. 48-latek próbował wjechać na S61 na węźle Kolno  ,,pod prąd". O tym fakcie informują policjanci w komunikacie. Nie ma adnotacji, że kierowca był pijany. Dlaczego na trzeźwo profesjonalny kierowca robi taki „numer”? Może akurat wracał z Anglii i ruch lewostronny jest mu bliższy?

Jak widać na załączonej fotografii przeszkodą okazał się sznur samochodów jadących z przeciwnej strony. 

Przybyli na miejsce policjanci ukarali kierowcę mandatem w wysokości 2.000 złotych, a następnie pomogli mu bezpiecznie wrócić na właściwą drogę. Niestety, podczas wycofywania się „kierowca”  zniszczył znaki drogowe.

Mundurowi przypominają jak ważną rzeczą dla kierowców jest ciągłe skupienie na drodze i obserwowanie znaków drogowych.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę