Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Łoszak zawisł na płocie

Młody łoś przy próbie przeskoczenia ogrodzenia zawisł na płocie i padł. Rzecz działa się w sobotę rano (02.07) przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży.

Dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej zgłoszenie o łosiu, który zawisł na ogrodzeniu otrzymał o godz. 9.13. Wcześniej zwierzę błąkało się po okolicznym terenie w obrębie ulicy Nowogrodzkiej i Sikorskiego. Prawdopodobnie chciał wydostać się z tej „ulicznej pułapki” i przy próbie przeskoczenia nadział się na ostre zakończenia ogrodzenia. 

Padłe zwierzę to młody łoszak. Jedna z osób mówiła, że ostatnio kilka łosi, w tym małe, widziano w Lasku Jednaczewskim. Prawdopodobnie młody z jakiś powodów zawędrował do miasta i niestety zginął.

Strażacy mają zdjąć padłe zwierzę z ogrodzenia i przekazać służbom miejskim. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę