Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Nowoczesne ogrodzenia - dlaczego warto?

Ogrodzenie czyli bramy i furtki to wizytówka Twojej posesji. To właśnie ono rzuca się jako pierwsze w oczy i wita przybyłych gości. Po ogrodzeniu można określić jaki styl i charakter ma cały dom. Właśnie dlatego ogrodzenie powinno być spójnym elementem całości. Jego zastosowanie nie tylko chroni przed nieproszonymi gośćmi, ale także służy ozdobie całej posesji. Nowoczesne ogrodzenia charakteryzują się ciekawym wyglądem i solidnością. Są solidnie zabezpieczone przed korozją, dlatego śmiało można mieć pewność, że posłużą przez lata. Wybierając ogrodzenie do domu możesz podążać za aktualną modą w celu znalezienia ciekawej inspiracji, jednak pamiętaj, że to do Ciebie należy ostateczny wybór. Ogrodzenie powinno oddawać Twój gust.

Nowoczesne ogrodzenia - dlaczego warto?

Najczęściej wybieranym materiałem do stworzenia nowoczesnego ogrodzenia jest aluminium. Dostępne są różnorodne wzory oraz kolory, a największą zaletą tego materiału jest długowieczność. Jest to połączenie wyjątkowego wyglądu z designem. Kolejną zaletą ogrodzenia wykonanego z aluminium jest możliwość pomalowania dowolnym kolorem z palety RAL. Dzięki temu dopasujesz ogrodzenie do każdego rodzaju budynku, niezależnie od tego czy jest to nowoczesne budownictwo czy raczej klasyczny dom.

Różnorodność kolorystyczna sprawia, że w ogrodzeniu aluminiowym nie ma miejsca na nudę. Możesz dobrać odpowiedni kolor pod elewację budynku, okna czy po prostu jeden ze swoich ulubionych odcieni. Aluminiowe przęsła i brama świetnie współgrają z innymi naturalnymi materiałami do których należą kamień czy beton.

Doświadczenie wielu inwestorów mówi o tym, że aluminiowe ogrodzenie to praktyczność i ciekawy styl. Aluminium jest na tyle uniwersalnym materiałem, że można z niego stworzyć niesamowite konstrukcje, a jedynie od Ciebie zależy na co ostatecznie się zdecydujesz. Aby stworzyć jeszcze ciekawszy klimat możesz użyć dodatkowego oświetlenia, które będzie cieszyło oko wieczorem. Ogrodzenia nowoczesne dają naprawdę wiele możliwości.

Nowoczesne ogrodzenie - cena

Nowoczesne ogrodzenie to nie tylko ochrona przed włamaniem oraz ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. To przede wszystkim ozdoba, która ma pięknie wyglądać i cieszyć oko właścicieli. Choć jest to spora inwestycja to warto ją ponieść, gdyż ogrodzenie takie jest rozwiązaniem na lata. Konstrukcja jest niezwykle trwała, dlatego nie musisz obawiać się o to, że będzie trzeba ponownie zagospodarować teren w niedługim czasie. Warto podkreślić, że cena zawsze zależy od użytych materiałów, ale także od ich ilości. Im dłuższy płot, tym większy wydatek. Wybierając nowoczesne ogrodzenie możesz mieć pewność, że furtka aluminiowa i brama przetrwają lata.

GRANSCAL - Producent ogrodzeń aluminiowych

Firma GRANSCAL jest producentem systemów ogrodzeń aluminiowych. Wysoko jakościowe produkty z aluminium cechują się bardzo wysoką trwałością i odpornością na korozję przez wiele długich lat.

 

W ofercie znajdziesz m.in.:

1) Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe

 • Ogrodzenia ORBIS,
 • Ogrodzenia ARTUS,
 • Ogrodzenia LINEA,
 • Ogrodzenia VIRGO,
 • Ogrodzenia LARGUS,
 • Ogrodzenia LUNA,
 • Ogrodzenia FORTIS.

2) Elementy ogrodzenia

 • Bramy aluminiowe przesuwne,
 • Bramy dwuskrzydłowe,
 • Furtki aluminiowe,
 • Słupki ogrodzeniowe,
 • Słupki pocztowe,
 • Akcesoria,
 • Balkony francuskie,
 • Balustrady.

 

Adres:

Długa 140,
62-070 Zakrzewo k. Poznania

 

Telefon:

+48 502 659 681

 

Strona internetowa:

https://granscal.com/]

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę