Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

10 lat za kradzież 4 piw i drabiny

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Owczarek Kona doprowadził do włamywacza, który okradł domek letniskowy. Za kradzież z włamaniem grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę po godz. 19. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w domku letniskowym w Nowogrodzie, z którego skradziono 4 piwa i drabinę. Na miejsce ściągnięto przewodnika z owczarkiem niemieckim. Nona podjęła trop i po niespełna 40 minutach doprowadziła na jedną z pobliskich posesji. Tam znaleziono część skradzionego piwa i drabinę. Po dwóch godzinach od zgłoszenia policjanci zatrzymali w jego domu 39-latka. Wyraźnie zaskoczony mężczyzna w rozmowie z policjantami podejrzany powiedział, że dwa skradzione piwa już wypił.

W poniedziałek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

   


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę