Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Więcej za prąd

W nowy roku powitają nas nowe wyższe ceny energii elektrycznej. Urząd Regulacji Energetyki (URE) zatwierdził nowe taryfy na sprzedaż energii i usługi przesyłowe m.in. Białostockiego Zakładu Energetycznego. Nowe taryfy zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2006 r. - W województwie podlaskim średni wzrost cen wyniesie 2,4 proc. Większość z nas za prąd zapłaci jednak znacznie więcej. Taryfa G-11 dla odbiorców indywidualnych wzrośnie aż o 4,3 proc.

G11 to taryfa dla odbiorców którzy za prąd płacą tyle samo niezależnie od tego kiedy zużywają energię elektryczną. Dla odbiorców indywidualnych jest jeszcze taryfa G-12 dla – tzw. nocna – tu wzrost jest mniejszy i wyniesie 2,44 proc.

Zmienią się także wysokości na rachunkach jakie po nowym roku będą dostawać przedsiębiorcy. Tu są wzrosty cen, ale także i spadki. O ile ci którzy pobierają prąd na „średnim napięciu” zapłacą więcej od 2,08 proc. do 4,88 proc., to na obniżki mogą mieć nadzieję ci, którzy z „niskiego napięcia”. Te stawki w zależności od grup spadną o 2,5 proc. lub wzrosną nawet do 3,5 proc. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę