Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

S61 prawie jak tor wyścigowy

Policjanci z łomżyńskiej drogówki na drodze szybkiego ruchu nagrali kierowcę, który jechał prędkością 247 km/h. Inny kierujący stracił prawo jazdy za zbyt szybka jazdę w obszarze zabudowanym.

Policjanci opublikowali film, na którym widać jak jadący przed nimi samochód pędzi z prędkością 247,3 km/h. Rzecz miała miejsce w piątek, po godz. 20 w rejonie Stawisk na S61. 45-letni mieszkaniec  województwa łódzkiego w audi przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 127 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów. 

W poniedziałek tuż przed 11 w Zaruziu na radar policjantów z drogówki wpadł kierowca forda. Siedzący za kierownicą 26-latek jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec województwa mazowieckiego stracił prawo jazdy, otrzymał mandat karny w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę