Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kserokopiarka - kupić czy wydzierżawić?

O wynajmie mieszkań oraz leasingu aut słyszał praktycznie każdy. Czy wiesz jednak, że wiele firm oferuje także wynajem kserokopiarek? Jeśli do tej pory zastanawiałeś się nad kupnem urządzenia biurowego, z pewnością zainteresuje Cię spora ilość korzyści ekonomicznych, wynikających z dzierżawy sprzętu. Jakie konkretnie zalety takiego rozwiązania wskazują specjaliści ForCopy? Sprawdź w artykule!

Na czym polega dzierżawa kserokopiarek i kiedy warto z niej skorzystać?

Wynajem kserokopiarek to bardzo korzystna opcja, która jest szczególnie opłacalna w przypadku firm dopiero zaczynających swoją działalność. Można też uogólnić, że rozważyć dzierżawę może każde przedsiębiorstwo, które do tej pory nie zainwestowało we własny sprzęt, a nie dysponuje dużym budżetem. Czym jednak różni się dzierżawa kserokopiarek od leasingu? Otóż, w przypadku tego pierwszego płaci się nie za zakup urządzenia czy użytkowanie sprzętu, a po prostu za każdą kopię, podobnie jak w punkcie ksero. Tego typu usługi na terenie Polski oferuje m.in. firma https://www.forcopy.com.pl/, dodatkowym atutem tej marki jest całodobowy serwis, co jest bardzo przydatną opcją. Wynajem kserokopiarek może trwać od roku do czterech lat - wiele zależy od wybranego przez Ciebie wariantu, potrzeb oraz planów. Jakie aspekty mają jednak wpływ na ostateczną opłatę? Firmy dzierżawiące kserokopiarki biorą pod uwagę opłatę za samo używanie i eksploatację, koszty materiałów eksploatacyjnych, takich jak tonery i papier, ceny komponentów oraz regularne konserwacje. 

Wynajem kserokopiarek - jakie są zalety tego rozwiązania?

Dzierżawa kserokopiarek pozwala w pełni kontrolować wydatki, w spokoju zbierając odpowiednie fundusze na zakup własnego urządzenia biurowego. To jednak nie wszystkie zalety, bowiem sprzęt możesz odliczyć od podatku dochodowego, ograniczając wydatki. Warto też zastanowić się, jak często tak naprawdę używane są kserokopiarki w firmach. Oczywiście, że są one potrzebne - np. po to, aby wydrukować umowy dla Klientów oraz odpowiednie pisma do urzędów. Wiele obowiązków w całości jest jednak załatwianych przez internet, a dokumenty zawsze dostępne są w chmurze. Wynajem kserokopiarek to idealny wybór dla tych firm, które nie używają bardzo często tego typu urządzeń. Jak więc można się przekonać, możliwości, jakie daje dzierżawa, są naprawdę bardzo korzystne. Na pewno więc warto pamiętać o takiej opcji!

A może jednak zakup? W ofercie ForCopy znajdziesz m.in. tanie kserokopiarki poleasingowe!

Jeśli dzierżawa kserokopiarek z jakiegoś powodu Ci nie pasuje, możesz rozważyć zakup urządzenia poleasingowego. Są one bowiem dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach - oferty znajdziesz w sklepie internetowym ForCopy. Zanim zostaną one dopuszczone do sprzedaży, kserokopiarki przechodzą przez ręce serwisantów, a finalnie zostają im przywrócone wszystkie oryginalne funkcje, gwarantowane przez producenta. Marka ForCopy działa na rynku od wielu lat, zapewniając wysokiej jakości usługi oraz rozwiązania z zakresu techniki biurowej. Sprawdź stronę firmy i przekonaj się, jak mogą pomóc Tobie!

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę