Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Jak fakturować i prowadzić magazyn? Sprawdzone sposoby

Czy da się połączyć fakturowanie z zarządzaniem magazynem? Jak najbardziej jest to możliwe, potrzebny jest jedynie odpowiedni program, który spełni swoje zadania. Przetestowaliśmy oprogramowanie Faktura Small Business Handel - program do faktur z modułem magazynu. Poniżej wnioski z obserwacji.

Prosty i intuicyjny program do sprzedaży

Oprogramowanie Faktura Small Business Handel to program do wystawiania faktur, z którym poradzi sobie każdy przedsiębiorca. Narzędzie można za darmo przetestować pobierając plik demo programu ze strony producenta (https://www.mega-tech.com.pl). Chociaż dostępna jest wersja demo, to użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcjonalności. Wersja demonstracyjna po upływie 7 dni zacznie informować użytkownika, o tym że wystawiane dokumenty są generowanie na programie w wersji demo, nie przeszkadza to jednak w dalszym testowaniu. Faktura Small Business Handel to łatwa w obsłudze aplikacja na komputer. Program zawiera katalog podstawowych faktur, które można w nim wystawić takich jak np. faktura VAT, faktura korygująca, zaliczkowa, końcowa czy proforma. Użytkownik wystawi dokumenty sprzedażowe jak paragon fiskalny czy magazynowe: PZ, WZ, MM, RW, i PW. Dostępne są również opcje pozwalające generować dokumenty kasowe. Wszystko dzięki wbudowanym modułom Magazyn i Kasa. Faktura Small Business Handel to program nie tylko do faktur, ale i również do tworzenia bazy klientów, towarów, oferowanych usług, ofert czy cenników. Sprawdzi się w małym i większym biznesie.

Zarządzanie magazynem - przydatne funkcje

Oprócz możliwości generowania dokumentów kasowych i magazynowych program Faktura Small Business Handel pozwala przygotować komplety towarów. Jest to wygodna opcja szczególnie dla firm, które sprzedają wyroby gotowe skompletowane z kilku produktów. Na wystawianej fakturze VAT wówczas nie ma konieczności wymieniania wszystkich poszczególnych pozycji, z których składa się towar końcowy. Wystarczy zmontować komplet i dodać go do dokumentu. Z magazynu pobrane zostaną odpowiednie ilości produktów tworzące dany komplet. Taka funkcjonalność pozwala zachować porządek w ilości stanów magazynów. Użytkownik może na bieżąco kontrolować stany, co umożliwi zamówienie towarów z odpowiednim wyprzedzeniam. Program poinformuje również o brakach w magazynie. Faktura Small Business Handel pozwala przygotować także coroczną inwentaryzację.

Praca na wielu stanowiskach, eArchiwum i więcej

Faktura Small Business Handel to program, z którego można korzystać na wielu różnych stanowiskach. Podłączenie programów do wspólnej bazy danych pozwala uniknąć duplikacji danych wprowadzanych do systemu. To ważna funkcja, dzięki której przedsiębiorca może zachować porządek w liście klientów czy wprowadzonych fakturach. Dużym plusem oprogramowania Faktura Small Business Handel jest usługa eArchiwum. Włączenie jej tworzy zdalne kopie bezpieczeństwa na serwerze co umożliwia bezpieczenie przechowywać informację bez obawy o ryzyko ich utraty. W razie awarii komputera użytkownik będzie mógł szybko odzyskać swoją bazę danych. Producent zadbał także o opcje pozwalające dowolnie personalizować program do własnych potrzeb. Użytkownik może dodać na fakturach własne logo, pieczątkę czy dowolnie oznaczać dokumenty przypisując im określone przez siebie znaczniki.

Fakturowanie połączone z magazynowaniem jest możliwe. Wystarczy wykorzystać w biznesie dobrze przygotowany program. Faktura Small Business Handel to z pewnością ciekawa propozycja dla firm.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę