Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Znalezioną kartę lepiej oddać niż korzystać

O skutkach użycia znalezionej karty mogła przekonać się 67-letnia mieszkanka Łomży. Kobieta zapłaciła taką kartą, a później zapukali do niej kryminalni.

W czwartek (12.05) łomżyńscy kryminalni zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież z włamaniem przy użyciu karty bankomatowej. Jak czytamy w komunikacie, na początku maja kobieta spacerując w jednym z łomżyńskich parków zauważyła jak załoga pogotowia ratunkowego zabiera nietrzeźwego mężczyznę. Spacerowiczka w miejscu interwencji ZRM znalazła kartę bankomatową. Wzięła ją z chodnika i następnego dnia przy jej pomocy zapłaciła  za zakupy. Jak wynika z ustaleń policjantów, 67-latka kobieta trzykrotnie dokonywała transakcji na blisko 65 złotych.

Śledczy postawili kobiecie 4 zarzuty - 3 kradzieży z włamaniem i przywłaszczenia. Łomżance grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę