Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Weekend spokojny, niezbyt ciepły

Główne zdjęcie
Łomżyczka

Weekend przyniesie spokojną pogodę, w piątek i sobotę trochę słabych przelotnych opadów deszczu, a w niedzielę sporo słońca. Bez upałów, bez przymrozków.

W piątek północ kraju znajduje się pod wpływem rozległego układu niżowego znad Skandynawii. Południe Polski jest skraju słabego klina wyżowego znad zachodniej Europy. Napływa nieco chłodniejsze powietrze polarne morskie. Wystąpią niewielkie wahania ciśnienia. W północno-wschodniej części kraju spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do20°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. 

W sobotę Polska będzie w obszarze słabego klina wyżowego znad zachodniej Europy, tylko na północy i północnym wschodzie kraju zaznaczy się wpływ zatoki niżowej rozległego niżu znad Skandynawii i północnej Rosji. Pozostaniemy w powietrzu polarnym morskim. W rejonie Łomży wystąpi zachmurzenie umiarkowane i duże, a miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymaln do 17°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. 

W niedzielę znajdziemy się pod wpływem słabego klina wyżu znad Morza Norweskiego, w chłodnym powietrzu polarnym morskim. Ciśnienie będzie wolno rosło i więcej słońca. Spodziewane jest w północno-wschodniej części kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu, ale głównie na północy. Temperatura maksymalna do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę